Tisková data

Informace k tisku

Tiskneme jak jednostranně, tak oboustranně (duplex). Maximální rozměr prospektu se spady může být až 330 x 487 mm v závislosti na gramáži materiálu. Tiskneme na lesklou nebo matnou křídu gramáže 80 – 300g/m2 nebo na speciální grafické papíry, které si můžete vybrat z našich vzorkovníků přímo v naší společnosti. V případě požadavku zákazníka dokážeme tiskoviny personalizovat čísly, obrázky, nebo čárovými kódy.

Příprava dat

Abychom docílili kvalitního tisku, je potřeba abychom měli k dispozici korektní data ve formátu PDF. Dokument, jak by měly být data připraveny je k dispozici  Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk připravit nebo celé prospekty navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.

Jak objednávat

 

Data s objednávkou můžete poslat na email:

Termíny dodání

Tiskoviny do počtu 1000 ks bez dokončovacích prací dodáváme do dvou pracovních dnů. Nad 1000 ks do pěti pracovních dnů.

Data pro textilní tisk

Ideální je pokud nám zašlete Vaši představu vypracovanou v nějakém grafickém programu, Corel Draw , Adobe. Zde si uvědomte,  že drobné texty o velikosti  pod  1-2 mm jsou nečitelné či špatně čitelné, také velmi drobná grafika na textilu působí  rozpitě, proto se jim vyhněte.

Vyberte si  font písma, z vašeho počítače, nebo pokud nějaký font používáte, potřebné  nám napsat jeho celý název i s příponou.

 Pak nám to ofoťte fotoaparátem nebo mobilem a pošlete nám jako fotku v příloze.  Hlavně nám to složitě nepopisujte slovně.

Satén je z jedné strany lesklá jako klasický satén a z druhé strany jakoby plátnová vazba bez lesku - vypadá jako by vzor byl vytkán.  Na ní může být jakákoliv barva a jakákoliv grafika. Hlavně si uvědomte, že stuha je v příčném směru paratelná – musí být oběma konci zašita či podehnuta. Od barvy jsme schopni zajistit minimálně 50 kusů.

Nylon tisk na ní jen jednou barvou – černá, tmavě modrá, světlemodrá a oranžová. Používá se hlavně na klasické materiálové složení a symboly údržby.

Grafický návrh Vám pomůžeme udělat tak, aby šel natisknout na textil  v ceně etiket a Vám zašleme. Čím lépe nám data připravíte, tím jsme schopni rychleji reagovat, vzhledem  k obrovskému zájmu o naše výrobky je nejlepší  dodat  data v Corel Draw ,  Adobe a podobné vyexportované v PDF  a texty v křivkách.