Tisk samolepek

Dokážeme malonákladově potisknout i syntetické materiály jako jsou samolepky. Už nemusíte tisknout velké počty samolepek. My Vám vytiskneme za zajímavou cenu jen malé množství, takové, které opravdu potřebujete. Tisk samolepek potřebuje každá firma. Výroba samolepek je jedna z naších nejoblíbenějších činností. Umíme vyrobit tištěné samolepky v různých formátech. Vyrobíme omývatelné samolepky a voděodolné samolepky. Umíme potisk samolepky logem firmy a případně personalizovaný tisk samolepek. Tisk čárového kódu na samolepky a to jak na samolepky papírové a potisk čárovým kódem na samolepky plastové naše stroje určitě zvládnou.


 

Materiály pro tisk samolepky, tisk samolepek, tisk etiket

- papírová samolepka (lesk, mat) - vhodná pouze pro interiérové použití, nebo jako etiketa
- matná průsvitná transparentní PET samolepka - vhodné na polepy světlých materiálů

 

Příprava dat pro tisk samolepek

Abychom docílili kvalitního tisku samolepek, je potřeba abychom měli k dispozici korektní data ve formátu PDF. Dokument, jak by měly být data připraveny je k dispozici

Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk samolepky. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk samolepky připravit nebo celé samolepky navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.