Reklamní tisky

Vítejte na stránkách digitálního tisku. Potiskneme Vašimi grafikami, fotografiemi či logy námi vyráběné předměty a výrobky. Nechte se inspirovat, my Vám to pak natiskneme podle Vašich představ co a kam chcete.

:: Drobné reklamní předměty ::

Informace k tisku

Tiskneme jak jednostranně, tak oboustranně (duplex). Maximální rozměr prospektu se spady může být až 330 x 487 mm v závislosti na gramáži materiálu. Tiskneme na lesklou nebo matnou křídu gramáže 80 – 300g/m2 nebo na speciální grafické papíry, které si můžete vybrat z našich vzorkovníků přímo v naší společnosti. V případě požadavku zákazníka dokážeme tiskoviny personalizovat čísly, obrázky, nebo čárovými kódy.

Příprava dat

Abychom docílili kvalitního tisku, je potřeba abychom měli k dispozici korektní data ve formátu PDF. Dokument, jak by měly být data připraveny je k dispozici  Pokud nebudeme mít korektní data, nemůžeme garantovat kvalitní tisk. Nevíte-li si s přípravou dat rady, tak nás samozřejmě neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme. Samozřejmě vám můžeme data pro tisk připravit nebo celé prospekty navrhnout v našem DTP studiu od našich profesionálních grafiků.

Jak objednávat


 

Data s objednávkou můžete poslat na email:

Termíny dodání

Tiskoviny do počtu 1000 ks bez dokončovacích prací dodáváme do dvou pracovních dnů. Nad 1000 ks do pěti pracovních dnů.

 

Fotogalerie: Reklamní tisky